پاورپوینت اصول طرح ریزی درمان ارتودنسی

دانلود فایل پاورپوینت اصول طرح ریزی درمان ارتودنسی با برچسبهای پاورپوینت ارتودنسی,پاورپوینت درمان ارتودنسیپاورپوینت اصول طرح ریزی درمان ارتودنسی

پاورپوینت اصول طرح ریزی درمان ارتودنسی
 
 
 
19اسلاید
 
—طرح ریزی درمان ارتودنسی شامل گرفتن تاریخچه ، معاینه ی کلینیکی و بررسی های خاص می باشد. به دنبال آن می توان لیست مشکلات را تنظیم کرد ، تشخیص را انجام داد ، فاکتورهای اتیولوژیک را لحاظ کرد و لیستی از اهداف و تعدادی انتخاب های درمانی تهیه کرد .
—ملاحظات مهم  طرح ریزی:
—آنالیز مضرات ؛ هزینه و منافع
—قبل از شروع  درمان ضروری ست که یک آنالیز مضرات ،هزینه و منافع انجام شود.
—خیلی مهم است که بیمار با انگیزه باشد ،بیماری دندانی تثبیت شده باشد ، بهداشت دهانی عالی باشد و هرگونه عاداتی مثل مکیدن انگشت قبل از قرار دادن اپلاینس ها متوقف شده باشدو رضایت نامه با توضیح کامل منافع و مضرات هر انتخاب درمانی باید از بیمار گرفته شود و به طور کامل ثبت شود.
—
 
— در نظر گرفتن خواسته های بیمار
—به منظور کسب رضایت بیمار در انتهای درمان ، توجه به خواسته های بیمار در طرح درمان اهمیت دارد. وقت گذاشتن در حین گرفتن تاریخچه برای فهمیدن این موضوع(با جزییات) سودمند است.اگر امکان برآورده کردن خواسته های بیمار وجود نداشته باشد، مطرح کردن این موضوع در پایان نامه ضروری است.
—
 


 

با تشکر از شما کاربر گرامی جهت بازدید از سایت دانلود فایل. سایت دانلود فایل لینک دانلود انواع فایلها از جمله پاورپوینت اصول طرح ریزی درمان ارتودنسی  را از سراسر اینترنت برای راحتی شما دوستان جمع آوری کرده است.. شما پس از کلیک روی دریافت فایل به سایت اصلی جهت دانلود فایل خود راهنمایی می شوید.. پس لطفا در صورت هر گونه مشکل در فایل دانلودی  لطفا با سایت اصلی در قسمت تماس با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما بررسی و رفع گردد.. باتشکر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *