پاورپوینت قوانین و دستورالعمل ها سقط جنین

دانلود فایل پاورپوینت قوانین و دستورالعمل ها سقط جنین با برچسبهای درخواست سقط جنین,مجازات سقط جنین,اجازه سقط جنین,مسئولیت کیفری سقط جنین,مراحل قانونی سقط جنین,سقط جنین از نظر پزشکی قانونی,سقط جنین در چه موار

دانلود پاورپوینت با موضوع قوانین و دستورالعمل ها سقط جنین،
در قالب ppt و در 39 اسلاید، قابل ویرایش.
 
 
بخشی از متن پاورپوینت:
قانون سقط درمانی(مصوب 1384):
   سقط درمانی با تشخیص سه پزشک متخصص و تایید   پزشکی قانونی مبنی بر بیماری جنین که به علت عقب افتادگی یا ناقص الخلقه بودن موجب حرج مادر است ویا بیماری مادر که با تهدید جانی مادر توام باشد قبل از ولوج روح (چهارماه) با رضایت زن مجاز می باشد و مجازات و مسئولیتی متوجه پزشک مباشر نخواهد بود.
    متخلفین از اجرای مفاد این قانون به مجازاتهای مقرر در قانون مجازات اسلامی محکوم خواهند شد.
 
دستورالعمل اجرایی قانون سقط جنین درمانی مصوب  10/03/1384  مجلس شورای اسلامی:
الف- تعریف عناوین مطرح در قانون
1- سقط جنین درمانی یا اسقاط درمانی جنین با توجه به قانون مذکور عبارت است از ختم حاملگی تا چهار ماه از زمان لقاح  « قبل از 120 روز    ‌‍‌‍‌‍(~ 17w) از زمان لقاح یا 135 روز  (~w 19) از زمان LMP »  با رعایت شرایط مندرج در قانون و این دستورالعمل.
2- پزشکی قانونی بعنوان شخصیت حقوقی شامل ستاد ، ادارات کل و مراکزی از سازمان پزشکی قانونی کشور می باشند که کارشناسی و بررسی در مورد سقط جنین درمانی در آنها صورت می پذیرد.
3- عقب افتادگی جنین یعنی اختلال کامل یا نسبی در ساختار یا عملکرد دستگاه عصبی جنین به هر علتی که نهایتاً منجر به تولد نوزاد زنده نشود و در صورت تولد با فاصله کوتاهی بمیرد یا دچار اختلال ذهنی یا جسمی باشد به نحوی که موجب حرج مادر گردد. ملاک تشخیص عرف پزشکی و تائید متخصصین ذیربط است.
و . . .
 


 

با تشکر از شما کاربر گرامی جهت بازدید از سایت دانلود فایل. سایت دانلود فایل لینک دانلود انواع فایلها از جمله پاورپوینت قوانین و دستورالعمل ها سقط جنین  را از سراسر اینترنت برای راحتی شما دوستان جمع آوری کرده است.. شما پس از کلیک روی دریافت فایل به سایت اصلی جهت دانلود فایل خود راهنمایی می شوید.. پس لطفا در صورت هر گونه مشکل در فایل دانلودی  لطفا با سایت اصلی در قسمت تماس با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما بررسی و رفع گردد.. باتشکر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *