پاورپوینت کودک آزاری یا سو رفتار با کودک Child Abuse

دانلود فایل پاورپوینت کودک آزاری یا سو رفتار با کودک Child Abuse با برچسبهای پاورپوینت کودک آزاری ,پاورپوینت سو رفتار با کودک,کودک آزاریppt

پاورپوینت کودک آزاری یا سو رفتار با کودک Child Abuse

 

 

27اسلایدهمراه باتصویر

 

کنوانسیون حقوق کودک بیست نوامبر 1989

 

ماده 19 (حمایت کودکان در برابر سوء استفاده)

 

1) حکومتها با تکیه بر تمام امکانات قانونی، اداری، اجتماعی و آموزشی، کودک را در مقابل هر شکل از رفتار سهل انگارانه با آنها، سوء استفاده جنسی و تجاوز جسمی یا روانی، حمایت میکنند.


2) اقدامات حمایتی حکومتها همراه اجرای روشها و برنامه های اجتماعی است که برای کشف و پیشگیری این جرایم نسبت به کودک موثر باشند. همچنین درمان آسیب وارده برکودک و کمک به والدین و یا سرپرست در رابطه با سوء استفاده های ذکر شده در بند 1 این ماده بر عهده ی حکومتها است.


اصطلاح سوء رفتار در برگیرنده هرگونه:
 
سوء رفتار فیزیکی Physical Abuse)): وارد کردن صدمه جسمی به کودک مثل کتک زدن ،لگد زدن ،سوزانیدن و…
غفلت فیزیکی (Physical Neglect):بی توجهی در تامین نیازهای اساسی جسمی کودک.
سوء رفتارعاطفی یا غفلت عاطفی (Emotional Abuse or Neglect)

بی توجهی یا غفلت در مورد مسایل روانی عاطفی کودک

سوء استفاده جنسی (Sexual Abuse)
 

است که توسط افراد بالغ  صورت می گیرد ومی تواند منجر به صدمه شدید جسمی ،عاطفی یا جنسی کودک شود ویکی از مهمترین مسایل  اجتماعی کودکان است.

 

 

 


 

با تشکر از شما کاربر گرامی جهت بازدید از سایت دانلود فایل. سایت دانلود فایل لینک دانلود انواع فایلها از جمله پاورپوینت کودک آزاری یا سو رفتار با کودک Child Abuse  را از سراسر اینترنت برای راحتی شما دوستان جمع آوری کرده است.. شما پس از کلیک روی دریافت فایل به سایت اصلی جهت دانلود فایل خود راهنمایی می شوید.. پس لطفا در صورت هر گونه مشکل در فایل دانلودی  لطفا با سایت اصلی در قسمت تماس با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما بررسی و رفع گردد.. باتشکر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *