پوستر راهنمای جامع تفسیر نوار قلب (پوستر ECG)-(پوستر تفسیر EKG)

دانلود فایل پوستر راهنمای جامع تفسیر نوار قلب (پوستر ECG)-(پوستر تفسیر EKG) با برچسبهای پوستر بیمارستانی , آموزش بیمار , پاورپینت پرستاری , پمفلت اموزش بیمار , پوستر پرستاری , پوستر ای سی یو , پوستر پزشکی , پوستر اموزش بیمار , سوال

پس از ساعت ها تلاش و تحقیق و ترجمه و طراحی، پوستر راهنمای جامع تفسیر نوار قلب (پوستر ECG)یا(پوستر تفسیر EKG) توسط گروه آموزشی طاها طب طراحی و برای علاقمندان به این علم در سایت بارگذاری گردید.

این پوستر برای کمک به متخصصان مراقبتهای درمانی مانند پرستاران، پزشکان، دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی  و … در شناخت آریتمی های پایه بر اساس آخرین منابع علمی تهیه و طراحی گردیده است.

 این پوستر دربرگیرنده شامل انواع آریتمی های شایع شناخته شده میباشد که مثالهای کلاسیکی از هر ریتم جهت آسان نمودن تجسم و جلوگیری از پیچیدگی آنها به نمایش گذاشته شده است. از این پوستر  میتوان به عنوان یک وسیله مکمل کمک آموزشی و یک راهنمای سریع برای تشخیص آریتمی ها مورد استفاده قرار گیرد. 
 

 در این پوستر علاوه بر قراردادن اریتمی های شایع دهلیزی و بطنی و انواع بلوکها، برای اولین بار مواردی همچون Artifactهای موجود در نوار قلب، تشخیصهای افتراقی در خواندن EKG، ساده ترین راه برای تعیین محور قلب  در کنار ریتمهای پیس میکر برای مطالعه همکاران محترم قرار داده شده است. کار تخصصی ما طراحی و تدوین متون و پوسترهای کمک اموزشی برای پزشکان و پرستاران و پیراپزشکان محترم میباشد. لذا از بسیاری از پوسترهای موجود در اینترنت جتمع تر و کامل تر کار میکنیم.

نکات»

لازم به ذکر است بر طبق استانداردهای علمی درمانیتورینگ قلبی، بطور کلی مکانیسم آریتمی ها در کودکان و بزرگسالان یکسان است. با این حال ظاهر آریتمی ها با توجه به گسترش بیماری، سایز قلب، ضربان قلب پایه، عملکرد گره سینوسی، گره AV و … ممکن است متفاوت باشد.

توجه داشته باشید اصطلاحات و معیارهای تشخیص ECG اغلب از متن تا متن و از یک معلم به دیگری میتواند متفاوت باشد. مثلاً ممکن است چندین واژه وجود داشته باشد که یافته های یکسانی را توصیف می کنند.به عنوان مثال:

Premature atrial contraction (PAC: انقباض زودرس دهلیزی

Atrial Premature Complex  : کمپلکس زودرس بطنی

Atrial Extrasystole: اکسترا سیستول دهلیزی

*فایل تحویلی پس از پرداخت وجه: JPG

* محل مناسب برای نصب پوسترECG: بخش های ویژه CCU.POST-CCU، CVS_ICU، بخش های انژیوگرافی و کات لب، اتاق پزشکان درمانگاه، ای سی یو جراحی قلب،بخش جراحی قلب، اتاق پراتیک دانشجویان و …

برای خرید پوستر در ابعاد A3 (با فرمت JPG)با کیفیت خوب از درگاه زیر اقدام فرمایید و در صورت خرید پوسترهای چاپی در انواع ابعاد دلخواه برای مرکز درمانی خود به شماره 09127530419 پیامک زده و سفارش خود را در اسرع وقت ثبت نمائید. 


 

با تشکر از شما کاربر گرامی جهت بازدید از سایت دانلود فایل. سایت دانلود فایل لینک دانلود انواع فایلها از جمله پوستر راهنمای جامع تفسیر نوار قلب (پوستر ECG)-(پوستر تفسیر EKG)  را از سراسر اینترنت برای راحتی شما دوستان جمع آوری کرده است.. شما پس از کلیک روی دریافت فایل به سایت اصلی جهت دانلود فایل خود راهنمایی می شوید.. پس لطفا در صورت هر گونه مشکل در فایل دانلودی  لطفا با سایت اصلی در قسمت تماس با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا مشکل شما بررسی و رفع گردد.. باتشکر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *